• Cumartesi, Mayıs 26, 2018

Kutlu olmasın!

kutlu-olmasin
Genç Türk
Nisan13/ 2014

Polis teşkilatının kuruluşunun 169. yılında belki de ilk kez çok sayıda insan kutlu olmasın deme noktasına geldi.

Kendisine börek ikram eden gençlere copla saldıran, savunmasız genç kızları yerlerde sürükleyen, Türk Bayrağına bomba yağdıran polise artık Türk polisi diyememeye başladık. Kendi milletine bu şekilde düşmanca davranırken Apo posterlilere neredeyse selam durup, Akil Adamların korumalığını üstlenen polislerimiz yeri geldiğinde çok milliyetçi pozlara bürünüp gözaltına aldığı Gezici gençlere “bölücülerle kolkola giriyorsunuz” bile diyebiliyor.

Genç Türk olarak bizlerin de “T.C. İlelebet” sloganlı, T.C. ibarelerinin kaldırılmasını protesto amaçlı imza kampanyası standlarımız defalarca hukuksuzca kaldırıldı. Gezi sürecinde sürekli herkes gibi gaz bombardımanı altında kaldık. Gene tabii ki teröristlerin şehit ettiği polislerimizi de biz andık. Gezici genç kız nasıl haykırıyordu saçlarına yapışmış kendisine tekme atan polise “Sen şehit olsan ben ağlarım!”

169 yıllık polis teşkilatında görevini doğru dürüst yapanların çok az ve istisnai olduğunu düşündüğüm bu dönemde sahte bir mesaj vermek için yazı döşenilmez.

Polisimiz pek çoğunuzun günü kutlu olmasın!

Onur Erkan


Bu yazı 446 kez okundu.

Genç Türk
SON EKLENENLER