• Cumartesi, Haziran 23, 2018

Ulusal Parti Genel Başkan Vekili Ali Özsoy’un Anıtkabir defterine yazdığı mesaj: Ne mutlu Türk’üm diyene! Ne mutlu Mustafa Kemal’in Askeriyim diyebilene!

ali-anitkabir
Türk Solu
Mart13/ 2017

Ulu Önder Atatürk!12
Senin eserini, Gazi Meclisini, Cumhuriyetini, Devrimlerini, İlkelerini, Türk vatanını, Türk Milletini yok etmek isteyenler ülkemizi esir aldı.
Senin Gençliğe Hitabe’nde belirttiğin tüm koşullar gerçekleşti. “Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zapt edildi.” “Bütün tersanelerimize girildi, bütün ordularımız dağıtıldı ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edildi.”
Fikrimizin Önderi, Ulusumuzun Ata’sı, tek gerçek Başkomutanımız Atatürk. Yine senin bundan tam 90 yıl önce uyardığın gibi bugün Türkiye’de “İktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde”dir. “Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit etmiş”lerdir.
Buraya emperyalizmin emrindeki işbirlikçi, gericileri, bölücüleri, gafilleri, hainleri şikâyet için huzuruna gelmedik. Görev başında senin emirlerini yerine getirmeye hazır, senin askerlerin olarak yeniden İstiklâl Savaşı vermeye kararlı olduğumuzu ilan etmek için geldik. Vatana ihanete ve istibdada ne koşul altında olursa olsun “HAYIR” diyeceğiz!
Ulusal Parti senin ve Türk Milletinin emrindedir. Genel Başkanımız Gökçe Fırat Çulhaoğlu bugün Türk Ordusunu yok etmek, Türk milletini esir etmek, Türk vatanını bölmek için ülkemizi ele geçiren gizli, açık işgalcilere karşı hayatını senin yolunda mücadeleye adadı. Türk Gençliğini ve Türk Milletini ayağa kaldıran “Mustafa Kemal’in Askerleriyiz” parolasını yarattı. Milyonlar bu kararlılıkla ve inançla direniyor.
Partimizin 2. Olağan Kongresi’ni tamamladık. Ancak liderimiz Gökçe Fırat Çulhaoğlu bugün dört duvar arasında.
Ulu Önder Atatürk!
Seni bir asır önce genç yaşında zindana atan, sürgünlere gönderen, Türk Milletini kurtarmak için Samsun’a çıktığında hakkında idam fermanı yayınlayan müstebit ve işbirlikçi zihniyet bugün Genel Başkanımızın bedenen yanımızda olmasına izin vermedi. Ama kendisi bizlere mesajını iletti. Tarihe not düşmek için aktarıyorum:
“Ulusal Parti Kongresine katılan sevgili arkadaşlar. Partimizin bu kongresinde fiziken yanınızda bulunamasam da, tüm umudum ve gönlümle yanınızdayım. Anıtkabir’de Ata’mızın huzuruna çıktığınızda, kendinizi bir avuç ve yalnız hissetmeyin. Fatih’ten Şah İsmail’e, Timur’dan Babür’e, Bedreddin’den Nâzım’a, Deniz Gezmiş’ten Erkin’e Türk Milletinin gönlü ve umudu sizinle birlikte olacak.
Atalarımızdan aldığımız öğüdü unutmayın. Kaleleri değil gönülleri fethedin. İnanıyorum ki Mustafa Kemal’in Samsun’a çıkarken yaşadığı zorluklar ve yalnızlıklar nasıl aşılmış ise bizleri bugün yaşadığımız da aşılacaktır. Türkiye’nin geleceğini Ulusal Parti kurtaracaktır.
Yolumuzdan dönmeden. Umudumuzu yitirmeden. Daha fazla çalışacağız çalışacağız çalışacağız. Biz kazanacağız!
Gökçe Fırat Çulhaoğlu
Ulusal Parti Genel Başkanı”
Ulu Önder Atatürk!
Biz de burada sana söz veriyoruz. Yolundan dönmeden, umudumuzu yitirmeden, çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız. Biz kazanacağız. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet var olacak.
Ne mutlu Türk’üm diyene! Ne mutlu Mustafa Kemal’in Askeriyim diyebilene!
Ulusal Parti Genel Başkan Vekili
Ali Emre Özsoy


Bu yazı 135 kez okundu.

Türk Solu
SON EKLENENLER